[]

instagram apk

güvenilir var mı kullandığınız ya da bildiğiniz?

instagramda videoları oynatmıyor telefonum (mi 5) bıktım artık ben de instagramda video izlemek istiyorum:(


 
niye oynatmiyor, nasil bir sey oluyor? belki ona care bulunur?


  • yoggi  (06.04.20 20:29:45) 
1 yılı aşkın süredir var sorun. burada da en az 3 kere sordum ama kimseden çözüm çıkmadı. instagram uygulamasına girip "tüm verileri temizle" diyorum. o şekilde bir 10 dk. çalışıyor, sonra yine takılıyor. m.instagramdan yani tarayıcıdan açılıyor videolar ama uygulamads tık yok. sağ üstte video ikonu gözüküyor ve kalıyor.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (06.04.20 20:41:06) 
ne islemler yaptiniz bilmiyorum ama ben telefonu fab ayarlarina almayi dusunebilirdim. veyahut ikinci kullaniciyi acip onda bi deneyebilirsiniz. xiaomi redmi x mi ne var bende onda oluyor mesela. bir sure deneyin onda calisiyorsa ya direkt ona gecersiniz ya da fab ayarlarina donersiniz.


  • yoggi  (06.04.20 21:31:12 ~ 21:31:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.