[]

Ptt ler kapandımı

Ptt ler çalışıyormu kapandı mı ?
 
PTT şubelerini kapattılar diye haber vardı.


  • ozdek  (06.04.20 03:39:44) 
posta hizmetinin durması mümkün değil. para çekilip yatırılan pttbank kısmı kapanır da posta hizmeti ile ilgili kısmı kapatamazlar. hala bir çok resmi yazışmayı gerçekleştirmenin tek yasal yolu posta çünkü.


  • kibritsuyu  (06.04.20 09:45:20) 
Geçen cuma 2 küçük 1 büyük postanenin önünden geçtim İstanbul'da, üçü de tamamen kapalıydı.


  • whoosie  (06.04.20 09:55:16) 
2. bir emre kadar hepsi kapalı. sadece ptt kargo çalışıyor.


  • mikahakkinen  (06.04.20 12:40:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.