[]

Mahsur Kaldım

Küçük şehirlerden birinde öğrenci evimde mahsur kaldım, büyükşehirlerden birine aile evine dönmeyi kardeşimle alakalı bazı detaylardan ertelemek zorunda kaldım, şu an valilik izin formunda da büyükşehirler zaten yok, var mıdır bir hal çaresi?
 
İkametgah neresi ? aile evi ise dönülür. 112-155-156 arayınız bilgi veriyorlar


  • infernalcadre  (05.04.20 21:58:51) 
İkametgahım şu an olduğum yer, aile evimden buraya almıştım oy verme gibi durumlarda git gel yapmayayım diye.


  • zamanin otesinden gelen seyyah  (05.04.20 22:00:54) 
Dediğim numaraları arayıp sorun bilgi verip yönlendirirler


  • infernalcadre  (05.04.20 22:04:30) 
@infernalcadre sağolun hocam.


  • zamanin otesinden gelen seyyah  (05.04.20 23:03:39) 
199'u arayın daha detaylı bilgi alabilirsin. Karakollar dengesiz iş yapıyor. Bazıları izin verirken bazıları vermiyor. kendilerinden haberleri yok.


  • spackinq  (06.04.20 00:43:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.