La Casa De Papel 4. Sezon İzleyenler...

Malum karantina dolayısıyla, ailece evdeyiz. La Casa De Papel 4. sezonu aileyle izlenir mi? Diğer sezonlardaki gibi açık sahneler var mı? Yoksa bu sezon tam aksiyon ve kaçış odaklı mı?

İzleme daha iyi.
Artık netflix in LGBT aşkı sıkmaya başladı.
İlla lezbiyen gay olacak. Üstüne bir de trans eklediler.
  • oldumusimdi  (05.04.20 17:12:25)
Var. Yiyişiyorlar devrem.

  • ryhmer  (05.04.20 17:15:06)
gbt öğeleri mevut.
l'ye de yakın temas var ama bir şey olmuyor.

netflix uk de bile 18 olarak işaretlenmiş bir yapım ki cinsellik 15'dir genelde.

ailenize bağlı yani. biz 13 yaşındaki kızımla beraber izledik.
  • ozdek  (05.04.20 17:15:37)
aileyi geç izlemeye gerek yok. bu dizi önceden bu kadar saçma değildi sanki.

  • scudman1  (05.04.20 17:24:21)
annem genel olarak bayıldı.

homofobik bir toplum olduğumuz için sadece öpüşen eşcinselleri görünca "aaa oldu mu şimdi" falan oldu.
ama mesela cinsiyet değiştirmiş bir karakter vardı ona bir tepki yok :D
tabi keşke toplum olarak bu homofobiyi bıraksak.

bir de siz yetişkinseniz ailenizin yanında cinsel içerikli şeyler seyretmeyi tabulaştırmayın, yavaş yavaş da olsa kırmak lazım. ortada çocuk yaşta biri yoksa, seyredenler sevişmeyi bilmiyor mu da ekranda gördükleri rahatsız edici olsun?
  • rewlack  (05.04.20 19:02:26)
Dogru duzgun bi sevisme sahnesi yok onceki sezonlari gibi degil. sex muhabbeti cokca var, opusmeler var.

3ten iyi ama genel olarak les bi sezondu ya maalesef :/
  • hindistan cevizi  (05.04.20 23:17:34)