iphone 11 almak mantıklı mı ?

Eşim samsung S10 kulaniyor ama pek memnun değil, ben ise samsung s9+ kulaniyorum ve memnunum.
Eşime söz verdim, iphone 11pro alacam ona. Ben de onun S10un kulanacam yada satacam. Cevremdekiler ve eşim de bana gaz verdiler iphone kulan diyorlar... acaba s9+ ve s10 u satıp stadart iphone11 64GB alayim mı ?

s10 un nesinden memnun değil meraktan soruyorum, şarjı mı dayanmıyor, yazılımsal takılmalar mı var

  • freebird5406_2  (05.04.20 15:06:29)
Kendisi daha önce hep iphone kulanmış. Biraz takılıyor dedi telefon baze uygulamalarda instagram da felan

  • samiabi19  (05.04.20 15:09:06)
iPhone kullanmis birisi Samsung'tan ayni derecede memnun kalmayabilir. Samsung kotu oldugundan degildir elbette.

tersi de gayet mumkun. su an kullandiginiz modelden sonra iPhone'u sevmeyebilirsiniz. Memnunsaniz hic girismeyin bence

ama, ikinizde de iPhone olursa;
- FaceTime gorusmesi yapabilirsiniz (whatsapp'tan filan daha basarili)
- birbirinizin konumuna bakabilirsiniz (izin gerekiyor tabi)
- iMessage uzerinden canli fotograflari gonderebilirsiniz (fotograf gibi video, iPhone'a ozel)

baska bir sey gelmedi aklima simdi.
  • yoggi  (05.04.20 15:15:20)
Paranız varsa en güzelini alın ama bence şu dönemde bir şey almayın. Bi iphone dünya para. Piyasanın düzelmesi hiç kısa zaman almayacak. Elinizde kalsın paranız, hayati durum yaşamasanız bile mutlaka lazım olacak.

  • Nature Works  (05.04.20 22:29:07)