Karantinada Kendini Geliştirme Uğraşı

Karantinada birçoğumuz fazlasıyla boş zamana sahibiz. Dizi, film tamam ama bu dönemi fırsat bilip kendini belli alanlarda geliştirmeye çabalayanlar vardır eminim.

Böyle yapanlar, neler yapıyor acaba? Bir de ilgili alanda ne yaptığınızı da yönlendirerek yazarsanız, aynı alanda ilerlemeyi düşünenler için de yol gösterici olabilir.

ben duolingo'da ispanyolca öğrenmeye çalışıyorum

  • kaderimse np  (04.04.20 12:58:59)
Udemy'den bazı kurslar satın almıştım vaktiyle. Onlara bakacam daha bakamadım. Her dakika bişey çıkıyor. Şu an öncelikli olarak powerpoint öğrenmem gerek mesela.

  • muhayyer divan  (04.04.20 13:40:26)
Kitap, film bende de. Üniversitelerin açık derslerinden bir iki tanesine başvurdum onları izliyorum bazen. Onun dışında pek bir şey yok.

  • black holes in the sky  (04.04.20 13:50:03)
Teknik anlamda birşeyler öğrenmek isterseniz pluralsight- ki dünyanın en kaliteli video kurs sitesidir fikrimce - nisan ayı boyunca tüm arşivini ücretsiz yaptı.

twitter.com
  • winston insani  (04.04.20 14:19:16 ~ 14:19:29)
İşinizle ilgili dijital tarafa yönelen şeyler yapın, şöyle düşünün en az yıl sonuna kadar mağazalar vs dolmaz, online alışveriş devam eder. Excel, ön muhasebe, raporlama bakabilirsiniz.

  • kaset  (05.04.20 00:45:46)