[]

Ankara’da annemi götürecek açık alan

Yarın annemin doğum günü. Uzun süredir dışarı çıkmıyor. Şöyle açık hava bi yere arabayla gidelim de pastasını orada üflesin istiyorum. Aynı evde yaşayan üç kişi gidicez zaten. Ama öyle sokak kenarında da olmaz. Parklar bahçeler kapalı diye biliyorum. En azından böyle manzarası falan olan bi yere götürsem? Neresi olabilir?
 
Açık mi tam bilmemekle beraber Eymir, Karagöl ve Beynam olabilir.
Edit: Doğum günü kutlu olsun bu arada. Sağlıklı mutlu birlikte olacağınız güzel yaşları olur umarım.

  • Amaranta ursula  (03.04.20 22:11:04 ~ 22:12:13) 
Her yer kapalı. Ben sizin yerinizde olsam evde pasta keserim. Dışarıda arabada mı kesip yiyeceksiniz? Diyelim polis geldi o sırada, tüm gününüz alt üst olur. Arabadan indirirler falan...


  • malheiros  (03.04.20 22:42:48) 
evde kal diye boşuna mı bas bas herkes bağıyor televizyonda. ölüm kalım veya zorunlu çalışma olmadığı sürece evde kalın. gezmek hava almak için dışarı çıkmayın. normal zamanda evden çıkmayan millet şimdi gezme tozma spor hava alma meraklısı oldu.


  • kelepir  (04.04.20 00:01:31) 
afet durumundayız diye düşünün, evden çıkmayın.


  • kaset  (04.04.20 01:22:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.