[]

En iyi media player programi hangisi su an?

Eski pcde senelerce media player clssic kullandim sorunsuz. Yeni bilgisayara gecince Media Player Classic gene yukluyordum ki, adamlar yeni surum cikarmiyormus artik, cekiliyorlar sanirim piyasadan. Hangisi su an en iyi medya oynaticisi, arayuz, kullanim, tum uzantilari acma vs, sorunsuzluk vs. Tesekkurler
 
VLC diyorum. çok detaylı bilgiye vakıf değilim.


  • metrobus yoluna kacan angus  (03.04.20 13:45:58) 
ben pc'de video izlemiyorum artık hepsini plex'e devrettim ama altyazı kontol vs gibi işleri hala mpc de hallediyorum. basit, hızlı ve güçlü.

hatta sub resync olayı varmış yeni keşfettim. eğlenceli.

o yüzden hala mpc bence.

vlc çok daha fonksiyonel ve güncel ama mpc nin yeri ayrı bende.

daha önce gom ve vlc de kullandım. gom iyidir ama reklamları yüzünden bıraktım. vlc hala power user işleri için kullanıyorum. misal reencode etmek için vlc hala kullanıyorum. sadece cpu desteği var ama basit. vlc mesela ios da rakipsiz çünkü network e hatta plex e client gerekmeden bağlanıyor. seviyorum sanırım.
  • ozdek  (03.04.20 13:47:50 ~ 14:00:29) 
gom.

sadece tek kelimeyle anlatma hakkım olsaydı bu tatlı olurdu.
  • onemoremile  (03.04.20 13:52:49) 
Daum PotPlayer


  • ganosh  (03.04.20 13:59:26) 
Catalina'da IINA.


  • heritage  (03.04.20 14:33:21) 
Kolaylık açısından BSplayer, eğer duraklatma ve yavaşlatma yapayım derseniz gom player, bazen açılmayan dosyalarıda VLC ile açıyorum.


  • kararsızataletfilozofu  (03.04.20 17:04:43) 
mpc-hc hala geliştiriliyor aslında, şuradan takip edebilirsin. ben artık tüm kısayolları sistemini çözdüğüm için başka bir şey kullanamıyorum. klite ile beraber kullanıyorum, sorun çıkaran bir dosya olmadı şu ana kadar.
github.com

gerçi dizileri soda player ile izliyorum artık, torrent insin diye bekleyemiyorum. mpc'nin yarısı kadar kullanışlı değil ama torrent stream'i daha iyi beceren başka player da bulamadım. önerisi olan varsa memnu olurum.
  • Bruce  (03.04.20 17:09:19 ~ 17:12:22) 
Media player classice geri dondum, mutluyum. Vlc yukledim uninstall etmeye yetisemedim, tansiyonum cikti anasini satayim, kulagimi kasimak istiyorum amuda kalk diyor.


  • neverletyougodown  (03.04.20 18:07:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.