[]

eksi meritokrasi - müteferrika ne oldu?

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler mi?

yoksa bittorent hala aktif ve yeni kitaplar ekleniyor mu?

o değil de yeni çıkan kitaplar falan nerede nasıl paylaşılıyor bilen var mı?

 
Hattusa var onun haricinde yandex disk'te paylaşım vardı.


  • Mcfly  (02.04.20 22:46:32) 
b-ok.cc


Burada bulamayacagin kitap cok azdir kanka
  • baldur2  (02.04.20 23:01:15) 
neo meritokrasi devam ediyor

neomeritokrasi.blogspot.com
  • Northern Mariner  (03.04.20 00:53:28) 
@baldur 2 verdiğiniz linki ben açamadım. Bağlanmıyor.


  • balik kraker  (03.04.20 09:33:58) 
@balik kraker
z-lib.org

bunu dene kanka.
  • baldur2  (03.04.20 09:55:17) 
verdiğiniz linkler -türkçe içerik için- zaten varolan arşiv

ben nispeten biraz daha yeni kitapları arıyorum.

ya önceden google'a sapiens epub falan yazıp çat diye bulurdum:) şimdi bulamıyorum hiç

2 tane bilimkurgu kitaı arıyorum; "insansılar" ve "üç cisim problemi". ikincisinin pdf'ini buldum ama nasıl bir pdfse kindle'ı sapıttırıyor (ki zaten kindle'da pdf okumam da, bazı pdf'leri direkt sayfa boyutunda kesip biçiyorlar ya onlar biraz daha okunuyor)
  • makbur  (03.04.20 21:24:07) 
google artık telifli ürünlerin aramasını (kitap,crack vs.) içeren siteleri çoğunlukla getirmiyor. alternatif arama motoru duckduckgo.com çok daha iyi sonuç veriyor bu tip aramalarda.


  • Northern Mariner  (18.04.20 16:12:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.