kargo kaybolduğu için hepsiburadadan iade talep edebilir miyim

kargo elime geçmedi çünkü sürat kargoda bir klasikmiş bu "ihbar inişi yok" diye bir durum güncellemesi var kargomla alakalı. şimdi hepsiburadayı arayıp iade talep etsem paramı geri alabilir miyim yoksa kargo gelmediyse yapacak bir şey yok mu derler?

her türlü geri alırsın. o kargo şirketiyle hepsiburada'nın arasındaki sorun. kargoyu aldığına dair imza vs. atmadığın sürece (teslim edildi denmediği sürece) senin ürünle ilgili bir sorumluluğun yok.

  • metrobus yoluna kacan angus  (02.04.20 18:22:25)
twitter.com

bu hesaba sipariş numaran ile konuyu ilet. paranı iade edip aldığın ürün tutarında sana çek tanımlasınlar özür olarak.
  • spirit crusher  (02.04.20 21:15:52)