[]

kredi kartı iptali / maximum

yurtdışındayım ve telefon hattım iptal olduğu için internet bankacılığına erişemiyorum mobil onay kod gelmediğinden.

maximum kartımı iptal ettirmek istiyorum, hem kullanmadığım için hem de kart aidatı istemediğim için. bana kartı 1 yıl kullanmazsanız kart aidatı kesilmez demişlerdi de 1 yıl önce güvenemiyorum ben. şimdi bi de aidat takarlarsa ödeme de yapamam. telefondaki uygulamaya giriş yapabiliyorum ama mobil uygulamada iptal etme seçeneği yok/bulamadım. kartım kayboldu diyerek işlem yapsam tamamen iptal ederler mi? kartta hiç borç yok (aksine 5 kuruş bana borçları var ahah).


 
Merhaba, kayboldu derseniz ve yenisini istemezseniz iptal olur


  • ats  (02.04.20 15:26:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.