[]

Yurtdisidan tr ye ucus kaldi mi?

Yada avrupadan ucuslar ne zaman acilacak?
 
hayır yasaklı.
sadece tr'den dışarı uçuşlar yapılabiliyor onun da belli şartları var. uçan firma yok mesela bu aralar. zaten tr vatandaşıysanız tr den kalkacak uçağa binemezsiniz.

eğer dışarıda kaldıysanız:
tr vatandaşıysanız devlet eliyle getiriyorlar ve karantinaya alıyorlar. ama sadece turist ve öğrencileri. muhtemelen bu ay da 1-2 uçuş düzenlenir talep olursa.
  • ozdek  (01.04.20 17:32:24 ~ 17:36:14) 
Belavia var. İran’dan boş gelip dolu dönenler var. Qatar Airways ve Iraqi var. Bunlardan katar galiba sadece dolu geliyor. Türkleri getirmek için.


  • catch the arrow  (01.04.20 20:33:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.