[]

Elektrikli süpürge önerisi istiyorum

Selamlar
Elektrikli süpürgem bozuldu.
Pratik, hafif ve tabii çok muhteşem bir çekiş gücüne sahip süpürge istiyorum. Fiyat çok da mühim değil.

Dyson da düşünüyorum ama emin olamıyorum.

Önerilerinize açım.

Teşekkürler.

 
Az aşağıda bir duyuru daha var.
Annemde şarjlı Dyson var, meraktan denedim, supurulmus halıdan kum gibi incecik tozlar topladı ve baya bir miktarda. Gözlerime inanamadım.
Temizlemesi de çok rahattı.
  • kisa  (01.04.20 12:34:01) 
Dysoon v8 kullanıyoruz. memnunum.


  • giovanne  (01.04.20 12:59:31) 
Dyson al pişman olmazsın.


  • danbrownie  (01.04.20 14:19:37) 
Fiyat önemli değilse Dyson al. Bizim neredeyse 4 yıl olcak, hala çok iyi.

Not: bizimki şarjlı değil, kablolu.
  • silah taciri  (01.04.20 14:35:32) 
Philips i bir dene. Ben dyson aldım. Modeli Bigball Allergy 2 . Halı süpürmesi çok zor. Ben erkeğim ben bile zorlanıyorum.
Ayrıca iyi güzel hoş ama o paraları kesinlikle hak etmiyor.
not olarak ekleyeyim Allergy 2 nin üst modelinde zamanla süpürme sapını gevşemesine bağlı ıslık çalma sorunu var.
  • x571  (01.04.20 16:17:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.