[]

Tweetdelete kullandım, pişmanım?

Hiç güvenmedim bu siteye bi türlü ama hiç kötü bişey yazılmamış.
Şifreyi vermeden değiştim zaten.
Sonra daha farklı şifre ve kullanıcı adımı da değiştim.
Başıma bi iş gelmez değil mi? Benim yerime twit atma falan.

 
Tweetdelete ne bilmiyorum ama, "Şifreyi vermeden değiştim zaten." gibi bir ifade kullanmışsın. Şifreyi vermeden değiştirdiysen hesabına nasıl girecekler?


  • diffarentiationation  (01.04.20 02:53:07) 
@diffarent ne bileyim ya mail adresimi de görüyolarmış. Mailin de şifresi zaten farklıydı. Feyk adresli bi mail ve hesap ama korkudan öleceğim heralde
Bilgisayarcı mısınız? Ne yapayım başka? Kaldıracağım hesabı ama mail adresimle de başıma bi iş gelmesinden korkuyorum.

  • coca cola  (01.04.20 02:56:31) 
twitter hesabına gir. ayarlar ve gizlilik > hesap > uygulamalar ve oturumlar 'a girip tweetdelete dahil YETKİLENDİRİLMİŞ UYGULAMALARIN YETKİSİNİ GERİ ALMALISIN, YOKSA YAZMA VE OKUMA YETKİSİ OLANLAR BUNU SUİSTİMAL EDEBİLİR, bunun için hesabın şifresine ihtiyaçları YOKTUR. başka bir deyişle, sen kapının kilidini değiştiriyorsun ama hırsız zaten içeride.


  • nabrukk  (01.04.20 03:00:36 ~ 03:01:56) 
Icini rahatlatacaksa ben kullanali 2 ay oldu ve hesap hala duruyor :)


  • eazy  (01.04.20 03:02:09) 
@nabrukk çok teşekkürler
Mailim ile ilgili bir sıkıntı olmaz değil mi?
Alışveriş siteleriinde kullanıyordum
  • coca cola  (01.04.20 03:07:22) 
bu konudan dolayı bir sıkıntı olmaz.


  • nabrukk  (01.04.20 03:11:22) 
Her zamn için mail sunucunu telefon numaran ile eşleştir, her yeni girişinde telefona onay gelsin. Birisine şifreni söylesen bile giremesin, tüm üyeliklerini telefon ile iki adımlı doğrulama yap.


  • John Bloor  (01.04.20 07:41:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.