[]

15 Yaşında Lise Öğrencisine Kitap Önerileri

Özellikle şu korona dönemlerinde, evdeki diğer dertlerinden ve olan bitenden uzak tutacak, herhangi bir kitap olabilir. Birden fazla da olur tabi. Maksat güzel vakit geçirmesine yardımcı olmak. Cinsiyet dişi bu arada, bir şey fark edecekse.

Özür dilerim duyuru olmuş, soru olarak düzelttim.


 
harry potter? yıllardır ne zaman canım sıkkın olsa açar açar okurum, mutluluk verir.


  • iste o kavunici balik  (01.04.20 03:04:32) 
Kaçış edebiyatı tam olarak bunun için var :D Ursula Le Guin'in Yerdeniz Serisi'ni önerebilirim. Yine Ursula Le Guin'den Dünyaya Orman Denir, Rocannon'un Dünyası kitaplarını önerebilirim.

Patrick Rothfuss'tan Kral Katili Güncesi de iyi bir tercih olur.
  • joker hakki  (01.04.20 03:28:01) 
sophie'nin dunyasi o yasta okunacak iyi kitaplardan bence


  • boyle buyurdum  (01.04.20 03:54:26) 
Harry Potter +1
Yerdeniz +1
Aziz Nesin'e de girebilir bence bir kenarından.
14 yaşında akrabaya Sıradaki Müthiş Paulie Fink ve Hayalet Kalp romanlarını aldım geçen ay, ben okumadım ama editörü önerdi o yaşa uygun diye.
  • kobuzchu kiz  (01.04.20 09:18:52) 
harry potter denmiş, buna ek percy jackson serisi diyorum.


  • windows95  (01.04.20 13:40:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.