[]

Sevil parfümeri’nin sitesinden alışveriş yapan var mı?

2 siparişim var 2 gündür beklemede yazıyor iptal etmek istiyorum. Arıyorum açan yok, maile cevap vermediler. Siteden iptal etmem mümkün mü? Kullanan varsa yardım edebilir mi lütfen?
Teşekkürler. 
Tesadüf ben de bi 15 dk önce alışveriş yaptım misafir hesabıyla. Bankadan bildirim gelir normalde şu kadar harcama yaptınız vb diye. O gelmeyince merak edip açtım baktım sizinki gibi beklemede yazıyor ama bi gariplik var gibi geldi.


  • msb  (31.03.20 22:51:03) 
Aynen benim de öyle oldu, banka onay vermedi baktım siparişiniz beklemede diye kayıt oluşturmuşlar.
En azından olup olmadığından emin olsam da diğer sitelerden alsam :(

  • megalomaniac  (31.03.20 23:25:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.