[]

Şu virüsle ilgili iki soru

selamlar,

malum virüsü aldığımız günün ertesinde hemen baş ağrısı, öksürük başlayabilir mi? kuluçka süresi bu kadar kısa olabilir mi?

egzama, seboreik dermatit gibi alerjik hastalığı olanlar bu hastalıktan ne kadar etkileniyor? bir dezavantaj oluşturuyor mu bu alerjik hastalıklar? o sık sık dile getirilen "kronik hastalık" olarak kabul ediliyor mu? egzama ve seboreik dermatit özelinde soruyorum.

teşekkürler.

 
Sedef dermatit gibi hastalıklardan dolayı krem falan olsa bile ANTİ inflamatuar ya da steroid kullanıyorsanız virüs bulaştığı gibi yaprağı yeme riskiniz var.


  • ycm  (31.03.20 23:29:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.