[]

Tüp takmak kolay mı?

Sizce kendim takabilir miyim sakat işe bulaşmadan? Tüp bitti bitecek, ama eve kimseyi sokmadığım gibi tüpçüyü de sokmak istemiyorum malum virüs işlerinden
 
Çok kolay evet.


  • kisa  (31.03.20 17:04:30) 
  • foolrules  (31.03.20 17:05:49) 
gelen tüp temiz olacak mı acaba?


  • sutlu nescafe  (31.03.20 17:06:27) 
Takmak kolay. İki türlü dedantör var biri uzun mavilerde olan anahtarla takılan. Ona uygun anahtar lazım. Her değişimde mutlaka conta da değişecek. Contayı tüpçüden iste, ücretsiz.


Diğeri klipsli gibi bir şey. Yuvarlak gerilerde oluyor genelde. Kafasına basarak oturuyorsunuz. Denemek için takınca dedantörü geri çekin çıkmaması lazım. Onunda contası var, değişecek. Yazması uzun ama yapması 2 dakika.
  • x571  (31.03.20 17:22:18) 
her tüp değişiminde conta değişmeye ihtiyaç yok. 30 saniyede halledersin maksimum.


  • jelly bear  (31.03.20 18:25:31) 
hocam tüpü takmak kolay. gelen tüpün temiz olduğundan emin olamazsınız. bu yüzden önce bi ateşle yakın biraz tüpün etrafını. mikrop falan varsa ölür.


  • Tears of Devil  (31.03.20 18:40:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.