[]

kargo paketine uygulamak için dezenfektan tavsiyesi istiyorum

almak istediğim ürün almanya'dan gelecek. bu uzun mesafe ve birçok temas anlamına geliyor. kargoyu dezenfekte edebileceğim eczane ve marketlerde kolayca bulunan bir ürün önerir misiniz?
 
Camasir sulu bez


  • kuehles blondes  (31.03.20 15:49:56) 
Isimden ote %65’ten fazla alkol icermesi yeterli


  • bradshaw  (31.03.20 15:59:42) 
Kolonyali bez.


  • marcelorios  (31.03.20 16:02:10) 
%70 ve üzeri alkollü herhangi bir sıvı. Dezenfektan olabilir, kolonya olabilir.
Islatabileceğiniz bir şeyse sabunla köpüklü silmek de yeterli.

Paketi dikkatlice atıp ürünü öyle temizlemenizi öneririm.
  • michael_knight  (31.03.20 16:02:21) 
hocam bak. bi yangın tüpü alacaksın kuru toz. sonra kargo geldiğinde paketi kontrollü yakacaksın tam içindeki malzemeye yangın sıçramadan söndüreceksin. en verimli yol budur ama dikkatli olmak lazım.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.03.20 16:03:42) 
elini nasıl sabunlu suyla dezenfekte edebiliyorasn onu da edebilirsin bence


  • argent dawn  (31.03.20 18:53:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.