[]

Hoşlanmak

Tipini-fiziğini çok da beğenmediğimiz, ilgi alanları bizimkine benzemeyen, çocukça hareketlerde bulunduğunu düşündüğümüz birinden nasıl oluyor da hoşlanıyoruz, onu görünce heyecanlanıyoruz? Bunun sebebi nedir? Enerji falan mı?

Kategoriyi değiştirdim :)


 
şeytan tüyü:))


  • lata  (31.03.20 15:45:59) 
Cevabını bilmediğimiz sorulara feromon der geçeriz biz burada.


  • epistemic_regress  (31.03.20 15:47:27) 
hoşlanmanın olayı tamamen gördüğünden etkilenmen zaten


  • windows95  (31.03.20 16:02:39) 
demek ki kendine söyleyemediğin/söylemek istemediğin ancak o kişide seni etkileyen bir şeyler var.


  • fezagezgini  (31.03.20 16:41:02) 
Bu tarz hoşlantıların sonunda “neyinden hoşlanmışım bu amip kılıklının” gibi düşünceler oluşur. 3 ila 21 gün arasında geçer genelde.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (31.03.20 16:50:18) 
"Tipini-fiziğini çok da beğenmediğimiz, ilgi alanları bizimkine benzemeyen, çocukça hareketlerde bulunduğunu düşündüğümüz birinden..."

burada tanımlama hatası var. hoşlanılan birine karşı bunlar hissedilmez/düşünülmez aksine uzak durulur.
  • foolrules  (31.03.20 16:59:18) 
boşluk.
en temelde hoşlanma/flört vb durumların bizde yarattığı halden hoşlanma, karşımızdaki kişiden bağımsız.

  • Phoebe  (31.03.20 17:07:57) 
tadına bakma isteği derdim ben buna. farklı bir tecrübe olacağı sebebiyle "bi bakayım hoşuma gider belki" dürtüsü olabiliyor. yoklukta olmak bunu çok tetikler tabii. şeytan tüyüne de etkisiz diyemem, eğer varsa.

ama @super kahraman olsaydim baba olurdum +1, genelde kısa sürer ve pişmanlık duyulur sonrasında.
  • Bruce  (31.03.20 17:19:02 ~ 17:33:31) 
Seks?


  • encokbenisevinnolur  (31.03.20 17:31:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.