[]

Ekşişeyler'de gördüğüm ucuza yurtdışını arama kodu

Böyle bir şey gördüğümü hatırlıyorum. Denizciler genelde bilirmiş bunu. Aramak istediğin numaranın başına 4 haneli bir kod girip arayınca hat bağlanıyormuş. Çok uyguna yurtdışı arama yapılabiliyormuş. Bunu bilen var mı?
 
Bilmiyorum ama yurtdışı ve telefon denilince hep önerdiğim şeyi tekrarlayacağım. Gidin internetten Vodafone UK hattı alın. (İspanya da oluyor ama onu kullanmadım henüz.)

Türkiye'yi de Eurozone'a dahil etmişler bu iki ülkede. Günlük harcamalarınız £1'i geçince size sınırsız Konuşma, SMS ve 700mb internet veriyorlar günlük. 8 liraya sınırsız konuşma oluyor yani.

Hat normalde ücretsiz zaten, internetten kargo dahil £2'ye falan almıştım ben.
  • aguen  (31.03.20 14:41:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.