[]

sabahları boğazım ağrıyor olarak uyanıyorum

hergün koronamı oldum diye stres yaşıyorum sonra :D
pijamasız yattım üşüdüm diye pijamalı yattım yine oldu.hemde terledim pijamalı.odada kaloriferde su da var.yani nem fena değil gibi.burnum tıkalı değil grip değilim.
horlama da yok.spor yapıyorum evde duş almadan terli terli kalıyorum duş öncesi biraz ama havluyla silip terimi.
niye olabilir
edit:1-2 saate geçiyo su içince

 
eğer ağzın açık uyuyorsan, burunla bir problemin vs. varsa boğazın tahriş olmuş olarak kalkıyor olabilirsin. bir de kaloriferi kapatabiliyorsan kapatmayı dene.

başka açıklamaları da olabilir tabii ki.
  • kaufman  (31.03.20 09:35:43) 
Uyuduğun ortam soğuk ise aldığın nefesten ötürü boğazın ağrıyor olabilir. Ben soğuk odada uyumayı severim o yüzden benim boğazım sık sık ağrır. Gece uyanıp su içtiysen de olabilir.


  • himmet dayi  (31.03.20 11:14:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.