[]

Nedir bu oyun matı?

www.unigo.com.tr

Bana baya boş bi iş gibi geldi ama çocuğu olan duyurucular cevaplayabilir mi?


 
Henüz çok hareket etmeyen, emeklemeyen çocuklar için, üzerinde takılsın, kafayı kaldırmaya çalışırken yere vurursa sert darbe almasın diye. Dahası çiş sızarsa bezinden kaldırıp yıkamak için. Üzerinde oynarken yerden soğuk almasın diye (biz bazen battaniye seriyoruz halının üzerine). Bazısı şekilli oluyor (yollar, trafik ışıkları) çocuklar üzerinde araba sürüyor vs.

Ama tabi fiyatı pahalı.
  • theconqueror  (31.03.20 05:15:32) 
Cocuklar kucukken faydali fakat bunlar piyasadaki desenlerin cirkinliginden faydalanip biraz guzel desenlere basmislar coskuyu..


Ben oyun halisi olarak kendim buyukce fermuarli bir kilif yapip icine ince bir sunger koymustum oglum bebekken. Yurume/emekleme devresi oncesi yerde oyalansin diye.

Simdi de araba oynamasi ustune oturmasi icin istockphotodan aldigim illustrusyanlarla bir hali yapiyorum. Afis/branda malzemesi oluyor burda epey kalin ve kaliteli.. onlara bastiricam. Zaten su an kullandigi da aliexpresste almistim, yikanabilen plastikimsi non women materyaldi.

IKEA'da daha uygun fiyatli halilar var cocuklar icin alacaksaniz.
  • Sahikaa  (31.03.20 07:37:13) 
Buna benzerini hepsiburadadan aldık hem de çok daha uygun fiyata. Üstünde araba yolları falan var hem çocuk onunla oynuyor, bu çok pahalı.


  • sta  (31.03.20 10:30:06) 
PVC olanlari gercekten darbe emiyor. Ustelik alt katlara ses gitmesini de bir nebze onluyor.


  • tanaka  (31.03.20 11:50:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.