[]

Kasaptan kedi payı aldım

Zaman zaman alıyorum, çöpe atacakları deri, kemik, etin yenmeyecek kısımları vb. oluyor toplayıp veriyolar, kaynatıp sokak kedilerine veriyorum. Fakat bugünkü çok fazla, neredeyse 3 gün yetecek kadar var.
Buzluğa koysam donar, porsiyonlara ayırasım da yok midem bulanıyor.
Buzdolabında aşağı kısımda dursa bozulur mu?


 
24-48 saat arası durur.
(bağırsak, işkembe vb yoksa)

  • turk kasi  (30.03.20 22:33:09) 
pişirip ekmekle karıştırarak verebilirsiniz. zaten çiğ et tavsiye edilmiyor. pişirirseniz buzdolabında rahatça saklanır diye düşünüyorum.


  • not dark yet  (30.03.20 22:34:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.