Beylikdüzü'nde nerede yaşanır?

Merhaba Romalılar ve Beylikdüzülüler,

Yeni işim Esenyurt-Kıraç bölgesinde (Tüyap'ın daha üst tarafları). Bundan dolayı Beylikdüzü'nde 2+1, aileye uygun, düzgün bir mahalle veya sitede ev arıyorum. Bu tarafları henüz bilmediğimden hangi mahalle iyidir, hangi site güzeldir tavsiyelerinize açığım.

Arabam olduğundan toplu taşımaya yakın olması bir kısıt değil. Klasik beyaz yakalıyım. Haftasonları ailevi durumlardan şehir dışında olacağımdan sadece hafta içleri kalacağım, düzgün, güvenli bölgelerde ev arıyorum.

Bir el atıverin dostlar

Büyükçekmece'ye inin bence.

  • ykyt  (30.03.20 20:59:45 ~ 21:01:28)
istanbul'da yaşamama rağmen beylikdüzü'ne bir kaç defa gittim. (bi daha gitmem umarım) 5m migros tarafları güzel gibi geldi bana. dışarıdan güzel görünen siteler var. yaşam nasıldır bilmiyorum ama esenyurt tarafından iyi olduğu kesin.

  • scudman1  (30.03.20 21:16:30)
Yakuplu Mah. Ama Hasırcılar Residance’ın arka tarafına bakın. Orası sakin bir mahalle. Aileler var, yollar sokaklar geniş. Ve kiralar ucuz. Sitede bi yer bulursanız çocuklar sitede oynar :)

  • damba  (30.03.20 21:23:31)
Beylicium arkasındaki sitelerde üç sene yaşadım. Büyükşehir Mahallesi olarak geçiyor. Özellikle akşamları serin havada çıkıp yürüyeyim diyorsanız epey güzel yerler. Alışveriş merkezlerine, fırına mırına yakın. İstanbul'da etrafta ağaç ve park görebileceğiniz ender yerlerdendir. Çocuk nüfusunun fazla olduğu bir yere denk gelirseniz yazın gürültüden kafayı yiyebilirsiniz.

Ben oradayken metrobüs henüz Beylikdüzü'ne kadar gelmemişti. Geldikten sonraki son durumunu bilmiyorum.
  • bruce mclaren  (30.03.20 21:46:04)
bizimkent ve beykent iyidir, migros' un arkasindaki yerlerde iyidir, marmarapark tarafina bulasma, o seridi sil komple aklindan tuyapa kadar

  • alttaraf  (30.03.20 23:40:33)
beykent +1 adnan kahveci iyidir, kiralar denilen gibi biraz yüksek güzel bir site bulursan öncelikle aidat sor.. gürpınara yaklaştıkça kiralar biraz daha uygunlaşıyor.

  • bircaponsevdim  (31.03.20 00:38:37)