[]

İphone X vs iphone 8

Merhaba arkadaslar fiyat performans dusunerek hangisini almak daha mantikli?

Tesekkurler.


 
x

ha tabii bence iphone pişmanlık. recent calls log'unun 100 arama ile sınırlı olduğunu biliyor muydun?

iphoen facts everydai

edit: çok kötü abi. bak ortalama çalışan bir insan 1 haftada çok rahat 100den fazla arama yapar. geçen hafta muhittin vardı bizim operasyondan dur onu bi ariim pazartesi sabahın köründe aramıştı döt oğlanı diye bakıyorsun aa o da ne pazartesi sabahı aramaları gitmiş.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.03.20 20:40:50 ~ 20:44:51) 
Samsung Note 10 Lite


  • ırene adler  (30.03.20 20:42:16) 
doğru cevap iphone xr

ama illa ikisi arasında kalındıysa x
  • edaddy  (30.03.20 20:48:18) 
ben iPhone 8'i daha cok seviyorum sanirim. sanki digerlerinin devami ama X yepyeni bir modelin ilk urunu gibi.

ben parmak izi okutmayi da seviyorum ama face id de sevebilirdim muhtemelen

ben iPhone 8 diyorum.
  • yoggi  (31.03.20 00:47:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.