[]

internet portu

selamlar.
kardeşim evine internet bağlatacak ama "tüm portlar dolu"ymuş.
hiçbir servis internet bağlayamıyor yani.

Turkcell'in superbox'ı çözüm gibi ama hem ensarcı Turkcell'e para kazandırmak istemiyoruz hem de 6 mb internet 160 tl falan.

bildiğiniz bir çözüm vs var mıdı acaba:/

 
türk telekom'u denedi mi?
port yatırımları onların elinde malum.

  • ozdek  (30.03.20 18:21:13) 
evet, ilk onlar söyledi:/


  • patronaj  (30.03.20 18:31:10) 
sormadıysanız bi millenicom'a da sorun. bağlayabiliyorlarsa şu kodla 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsin e95c657a taahhüt de yok.

0850 333 0 333

gerçekten port yoksa yapacak pek bişey olmuyor. yerel santrali arayıp onlara da bi sorun port varken yok deniyordur belki sisteme yanlış işlenmiştir vs.

şurada bi ilçeni filan girip bağlı olacağın santrale ulaşmayı dene www.bulurum.com
  • konetsu  (30.03.20 18:31:19) 
varsa en güzeli (bkz: kablonet)


  • hoot  (30.03.20 18:56:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.