[]

Eski mp3 Cd'lerinin Spotify'dan daha berrak ve güçlü ses vermesi

2007'den kalma mp3 doldurduğumuz yıllardan kalan cd'leri ayıklayıp atmak için tek tek açtım. Windows Media Player'da çalan mp3 formatı, Spotify'daki sözümona lisanslı, en kaliteli (320 pbs) şarkıdan daha güzel, güçlü ve her enstrumanı ayrı ayrı hissettiren derinlikte ses veriyor.

Bunun nasıl bir açıklaması olabilir?


 
media player'da eq ayarı var. spotide eq ayarı yapmamış olabilirsiniz. zira ayarlamak için ayarlar menüsünü kurcalamak lazım. birde streaming farklı bir olay. adam size şarkıyı mümkün olduğunca sıkıştırıp dinletmek zorunda ki bant genişliği milyonlarca kullanıcıya yetsin. bu yüzden sizin 320 kbps mp3'ler ortalama 9 10 mb iken spoti'deki 320 kbps müzikler 3 4 mb.


  • Tears of Devil  (30.03.20 16:45:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.