[]

Filtre kahve kağıdı alırken neye dikkat etmeli

4 numara boyutu ile mi ilgili örnegin? makine için sormuyorum.
 
kimse cevap vermeyince ben vereyim dedim. bende siemens var mesela 1x2 alinca koni oturmuyor. 1x4 daha genis acili ve daha buyuk, benimkine tam oluyor.

kahve makinesinin markasini modelini soyleseniz belki bulunur?
  • yoggi  (30.03.20 02:03:54) 
Hocam makine için değil de bardağa demliyorlar ya onun için alacağım


  • mezarkabul  (30.03.20 02:25:23) 
1x2 alacaksın o zaman. normal dripper için 1x2. kahve makineleri için 1x4.

Ben Caffeo 1x2 kullanıyorum, saman kağıda. Ondan al. Migros'larda ve başka büyük marketlerde satılıyor. Aynı şekilde Tchibo'nun beyaz filtre kağıdı var, onu da alabilirsin o da kaliteli.

Tek uyarım, yakın zamanda raflara Coffee Time diye bir marka geldi. Görece ucuzdu, 100 adet fiyatı, 80 adet Caffeo'dan ucuzdu. Aldım ama pişman oldum, çünkü 1x2 boyutu normal 1x2'ler 1 cm gibi kısaydı. Hergeleler malzemeden çalmışlar meğer. Drip için içine koyunca üstlerden boşluk kalıyor. Onu veya benzerlerini alma CAffeo veya Tchibo al geç...
  • malheiros  (30.03.20 08:30:42) 
rossmann'daki rubin filtreler de güzel. rossmann virus nedeni ile kapalı ama internetten satış yapıyorlarmış.


  • inheritance  (30.03.20 08:52:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.