evde para kazanma

çok saçma bir şey dediğimin farkındayım ama sorum şu aslında korona nedeniyle tüm gün evdeyim işim yok. yani iş alımları falan da yok malum. günlük 20-30 lira kazandıracak bir şey var mı acaba böyle internetten?

knight online'da para kasıp satabilirsin.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (29.03.20 23:59:55)
hiç oynamadım o oyunu ya :) ben daha çok böyle günde bir milyon anket doldur, reklam tıkla olaylarına bakıyorum açıkçası...

  • thelongdark  (30.03.20 00:04:55)
Ben geçenlerde redditte görmüştüm; kız ayaklarının fotoğraflarını satarak binlerce dolar kazanmış. Risksiz iş. Ayak sonuçta. Hem de evden...

  • irene  (30.03.20 00:05:20)
anket siteleri var. maks 50 dolar civarında aylık getirisi.

  • anarsika  (30.03.20 00:07:02)
kadın olunca bu işler biraz daha kolay oluyor sanırım. en kötü finansal köle bulunurdu. erkeklere pek finansal köle olan olmuyor...

o anket siteleri neler hocam? bir sürü site var çünkü
  • thelongdark  (30.03.20 00:09:17)
Bionluk, fiverr, yapabileceğiniz bir şey var mı bakın. Yoksa da ilginizi çeken bişeyi yapmayı öğrenin.

  • senolll  (30.03.20 00:14:53)
@barte ysense

  • anarsika  (30.03.20 00:15:31)
yeteneğiniz varsa eğer yazmayla alakalı, makale falan yazarak o parayı çok rahat kazanırsınız günde.

  • matilda  (30.03.20 01:13:17)
@matilda biraz daha açabilir misiniz acaba konuyu?

  • thelongdark  (30.03.20 01:22:46)
Dandik blog tarzı siteler makale başı keriz bulurlarsa 10 lira veriyorlar. Tamamen vasıfsız bir arkadaşım öyle yapıyordu, el attım 20 liraya pazarlık yaptırttım. Bir saatte yazılabilecek şeyler.

Tabii tanıyan eden bilen bulmak lazım ya da tek tek sitelere yazmak lazım böyle birini arıyor musunuz diye.
  • aguen  (30.03.20 01:45:17)