Leyla ile Mecnun izleyeyim diyorum

Vakit kaybı olmaz değil mi bahsedildiği kadar efsane mi? 10 üzerinden kaç verirsiniz?

İlk bölümler güzel değil 10. Bölümden sonra ilk leylanın ölmesine kadar olan bölümler iyi

  • yeliz adeley  (29.03.20 22:54:20)
5. Bölüm dahil güzel oluyor düzeltme

  • yeliz adeley  (29.03.20 22:55:09)
İzle izle güzel. Ama asıl cevabım @yeliz adlı kullanıcıya. arkadaş spoiler vermek nedir ya!

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (29.03.20 22:59:46)
Üsküdara giderken i de izle absürt komedi seversen.
Leyla ile mecnun fikri daha ortada yokken Üsküdara Giderkeninin pilot filmi çekilmişti. Ama 13 bölüm sürdü. O yüzden önden bunu izleyip karar verebilirsin.

Ahmet kuralı falan sevmem zaten kendi dizileriyle alakası yok bu dizinin. Çünkü yazarları o e ekipten değil heralde.
Övesim geldi :)
  • coca cola  (29.03.20 23:22:04)
Ben belli aralıklarla mutfakta işim oldukça izliyorum. Defalarca daha izleyeceğim. Çok seviyorum. Tek handikapı belki de dönemin gündem olan olaylarına yapılan göndermeleri bugün anlayamamak olabilir. Ben o dönem de izlediğim için neden bahsettiklerini anlıyorum tabi ama her koşulda izlemeye değer. İlk bölümler karakterler tam oturmadığı için sıkıcı fakat sonrası yağ gibi akıyor.

  • chatrefhill  (30.03.20 00:45:55)
ilk bölümü bitirdim gayet keyifliydi. bu arada @yeliz adeley, çok şeysin.

  • lionel andres  (30.03.20 00:48:59)
Cost effective bulmuyorum çok uzun bir dizi.

  • owaki  (30.03.20 02:08:42)
Bitirmiş biri olarak söylüyorum o dizi değil hayatın gerçekleri emin ol izledikce anlarsın bide izleyeceksen

kuzey güney
behzat ç izle
  • Efespilsen  (10.04.20 18:04:21)