[]

Astıma iyi gelen şeyler?

Yıllardır astım sebebiyle ara ara öksürük nöbeti geçiren bir yakınım için soruyorum. nefes açan, öksürüğünü dindiren bir tavsiyeniz var mı? bitkisel veya değil.
 
Kaya tuzu lambası öneriyorlar.


  • bahoho  (29.03.20 16:21:40) 
Doktora gidip tedavi olmayı denedi mi, ilaçlar mı yetersiz geliyor?


  • archmage mahmut  (29.03.20 16:32:54) 
@archmage mahmut, doktor ventolin verdi. Ventolin harici bu öksürük krizlerine neler yapabiliriz diye merak ediyorum.


  • ssiradanbirigibi  (29.03.20 16:47:11) 
Dedem 10 senedir astım hastası. Vicks işe yaramıyor, ilaçlar daha etkili. Bunun dışında rüzgar alan bi yere taşındık biz, nemi az. Bayağı etkili oldu.


  • superfluid  (29.03.20 19:37:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.