[]

YouTube zamanlayıcı

Uyumadan önce daha sonra izle kısmından bi video açıyorum, sabah baktığımda 20 video izlemiş oluyor interneti sömürmüş oluyorum

Otomatik oynatmayı kapattım zaten ama bunun kapsamının nasıl genişletrim


 
Daha sonra izle bolumu aslinda bir playlist oldugu icin sanirim playlistteki tum videolari oynatiyor.

O izlemek istediginiz videoyu daha sonra izle playlistinin icinden degil de kendi basina video olarak acin (mesela videoyu aratip secerek). Otomatik oynatmayi da kapatmissiniz, o video bitince durur.
  • crown  (29.03.20 13:47:48) 
bilgisayardan izliyorsanız, bilgisayarın bir süre sonra otomatik kapanması için aşağıdaki komutu kullanabilirsiniz (cmd):

shutdown /s /t 300

300 yerine istediğiniz süreyi saniye cinsinden girin.
  • inheritance  (29.03.20 13:57:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.