[]

crp yüksekliği ve çift görme?

bu iki belirti sizce hangi hastalığa işaret.
 
Başka bir belirti var mı?


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (28.03.20 18:08:45) 
elde şişlik siğil gibi var


  • Trafalgar  (28.03.20 18:18:14) 
crp referans değeri ve çıkan değer nedir? yaş ve cinsiyet? eklem ağrıları var mı?


  • altin yumurtlayan lavuk  (28.03.20 18:21:39 ~ 18:22:11) 
onu bilmiyorum. crp değeri yüksekmiş. beyin sıvısı alacaklarmış


  • Trafalgar  (28.03.20 18:56:21) 
Sanki beyinle ilgili bir tumor ya da goz de ? Dr fln degilim


  • oscar  (29.03.20 05:03:25) 
Ben Ekim-Kasım gibi korkunç bir grip geçirdim. Kulağımdan ve burnumdan kan geliyordu. Enfeksiyon gözüme bile sıçramıştı. O zaman CRP değerim normalde 40-50 fazla çıkmıştı. CRP'nin vücuttaki enfeksiyonu gösterdiğini söylemişti doktor. İyileşince o değer de sıfıra yaklaştı.


  • jacque  (29.03.20 17:00:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.