4-5 senedir dota oynamiyorum, ne kadar degisti - nasil alisayim?

selamlar,

en cok 2014'te oynamistim. en son 2016'da acmisimdir sanirim. su karantina gunlerinde yukleyeyim dedim, 11gb olmus install dosyasi ona bile sasirdim.

gecenlerde yeni bir update geldi, sozlukte gormustum galiba itemlerde degisenlere filan baktim hicbirini bilmiyorum neredeyse degismis hepsi...

nasil alisacagim ben bu oyuna? onlarca yeni ozellik gelmistir kesin. yeni bir steam hesabi acip mi sey yapsam acaba?

ilk basta direkt online girmeden single player takilmayi dusunuyorum

farkettigim degisiklikler:

harita baya degismis
jungle'dan item dusuyor ilginc sekilde
yeni herolar var, skillerde degisiklikler var ( tahmin ediyodum bunu )
yeni itme cok var, kullanisli gibi bir cogu ( bunu da tahmin ediyordum)

biraz daha botlarla takilip online'a gecerim sanirim.
  • fakyoras  (04.04.20 22:57:41)