[]

Karantina/Arabayla dolaşmak

Arabayla çıkıp dolaşmak riskli mi? Düşününce kimseyle temas etmiş olmayacağım..
 
evde kalmaktan daha fazla riskli
biriyle temas etmekten daha az riskli.

  • jimjim  (28.03.20 12:37:06) 
evde kalmaktan daha fazla riski olacağını sanmıyorum. Her ihtimale karşı kapı kolunu ve direksiyonu dezenfekte edin. Direksiyon neyse de kapı koluna biri dokunmuş vs. olabilir.


  • himmet dayi  (28.03.20 12:48:38) 
beşiktaş sahil şeridi hiç boş kalmıyor
cep trafikten ne zmana baksam

  • bir soru sorcam  (28.03.20 12:54:07) 
ben riskli olduğunu düşünmüyorum. hiçbir şeye dokunmadıkça ne riski olabilir ki?


  • fragile lady  (28.03.20 12:56:39) 
arabayı nasıl dezenfekte edebiliriz. özellikle deri döşemeye zarar vermeden?


  • scudman1  (28.03.20 13:18:28) 
arabamın evimden bir farkı yok. evde de ben yaşıyorum, arabaya da ben biniyorum. asansörle arabaya geçiş ve arabadan eve geçiş veya benzinlik işleri dışında bence 0 risk.


  • metrobus yoluna kacan angus  (28.03.20 13:30:23) 
ben risk olduğunu düşünmüyorum. eğer içeri bir yabancı almıyorsanız tamamen izole bir ortam. hatta bence yolda yürümekten daha güvenli.


  • orpheus  (28.03.20 14:13:41) 
abartmayin yav arabanin icini ve ellerini surekli temiz tutuyorsan riskli degil tabii ki


  • camene87  (28.03.20 14:14:08) 
Valla ben yapıyorumm onu da yapmasam kafsyi yiyecegim. Evde kalmaktan daha riskli oldugunu falan dusunmuyorum. Tenha yerlerde arabadan cikip hava alip tekrsr biniyorum. Hatta ev daha riskli arabadan.


  • stavro  (28.03.20 14:39:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.