[]

Müthiş etkili bir el kremi arıyorum

Malum eller muşamba kıvamını aldı, Nivea etki etmiyor. Nemlendirici el kremi önerilerinize açığım.

Teşekkürler.


 
En başarılı krem ailesi bepanten bence. Bepantol filan hangis olursa olur.

Neutrogena da nivea benzeri kremler içinde açık ara en iyisi bence.
  • tessera  (27.03.20 13:55:16) 
evde olduğu için bepanthene plus kullandım işe yaradı


  • freebird5406_2  (27.03.20 13:59:09) 
kullanan arkadaşım the body shop'un kenevirli serisinin çok başarılı olduğunu söylemişti. bir incele istersen yorumlarını falan.

ekleme: ben simple'ın nemlendiricisini kullanıyorum bu arada ama nivea etki etmiyor dediğine göre muhtemelen bu da isteğini tam karşılamayacaktır.
  • knight of cydonia  (27.03.20 14:28:40 ~ 14:53:23) 
Ben bioderma atoderm kremini kullanıyorum. Yarım litrelik şişesinden almıştım çok memnunum.
Ürün bu:
www.hepsiburada.com
  • Amaranta ursula  (27.03.20 14:37:11) 
Clinique


  • damba  (27.03.20 15:30:15) 
Elizabeth Arden 8 Hours. Annemden kalma bir kremdi, daha iyisi yok, yalnız cruelty free değilmiş, bybi’den ısmarlamadım aynı gibi formülü. Ama onun kadar hızlı etki gösteren bir krem yok.


  • buf-e kür  (27.03.20 16:11:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.