steam'den oyun önerisi, karantina günleri için.

kısa bir özet;

çok gamer kafalarında değilim, arada cs go atarım gençlikten kalan.
red alert 2, age of vs gibi oyunlarla haşır neşir olmuştum. bu tarz bi şey olabilir belki.
story modu olsa günlerce devam etsem de bu günler için fena olmaz.
dont starve togethar isimli bir oyun buldum, ona ne dersiniz?

MacBook Pro
İşlemci 2,2 GHz Intel Core i7
Grafikler Intel Iris Pro 1536 MB

Teşekkürler, herkese sağlıklı günler.

portal 1-2 güzel bir puzzle oyunu

edit: puzzle dediğime bakmayın aslında tam puzzle da değil
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.03.20 19:45:43 ~ 19:45:59)
papers please :D

  • eazy  (26.03.20 19:57:00)
Age of Empires Definitive Edition çıktı yeni. Onu oyna.

  • maxim gorki  (26.03.20 19:59:27)
Dst'yi tek mi oynayacaksınız yoksa sizinle oynayacak oyunu bilen arkadaşınız var mı? tek oynayacaksanız önerim don't starve+dlcleri alın. Tek başına oynayamazsınız demiyorum ama dst multiplayer için olduğundan biraz daha zor.
hikaye seviyorsanız story rich etiketli oyunlara bakın. telltale games'in the wolf among us'ı gibi.

  • ganbatte  (26.03.20 20:00:26)
Steam değil ama Diablo III hikayesi olan bir oyun. Karakter geliştirme, item toplama gibi olayları var ama belki biraz aradığın tarzın dışında olabilir.

Strateji için son zamanların gözde oyunu Civilization. 5 ve 6 App Store da bulunuyor doğrudan, yine steam e gerek yok.

Şehir kurma üzerine simülasyon için SimCity yine App Store da.

Don't Starve a karşılık olarak da Stardew Valley keyifli oyundur, oynayıp beğenmeyen kimseyi görmedim.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (26.03.20 20:02:42)
günlerce devam etmezsin ama mutlaka oyna bitir derim:
life is strange
şu an indirimde 6,2TL.
  • late viper  (26.03.20 20:58:14)
limbo-inside
to the moon
undertale
brothers - a tale of two sons
ori and the blind forest ve devam oyunu
machinarium
human: fall flat
hollow knight
don't starve
gris
cup head
stardew walley
hollow knight
don't starve

bunların hepsi şaheser ve az performans isteyen oyunlar.

mac-os ta çalışır mı bilmem. steam'da yazıyor.
  • ya ben lan neyse  (26.03.20 22:49:13 ~ 22:49:44)