[]

Evde kalmaya ikna olmayan aile

60 yaşlarında (65ten küçük) olan anne ve babam keyfi olarak her gün dışarı çıkıp en az 40 dakika yürüyor ve marketlere uğruyorlar. Sürekli dışarıdan yemek sipariş eden bir de kardeşim var. Ben ikna edemiyorum. Haftada 1 alışveriş yapın, market ihtiyaçları için markete gitmek yerine sipariş verin gibi çözümlerimi de kabul etmiyorlar. Abarttığımı düşünüyorlar. Çok rahatlar yani. Ama sorsanız benden iyi biliyorlar gündemi. ne yapacağımı şaşırdım, ne önerirsiniz?
 
Ailenizde kronik rahatsızlıklar yoksa, sigara içmiyorlarsa falan çok da sıkboğaz etmeyin. Öte yandan kardeşinizin dışarıdan yemek siparişine ben de katılmıyorum ve bence anne-babanızdan daha riskli. Sağlıksız besleniyor çünkü ve bağışıklık sistemi git gide zayıflıyor.


  • malheiros  (26.03.20 19:22:28) 
Babam sigara içiyor malesef. Bildiğimiz kronik hastalık yok


  • karabasun  (26.03.20 19:24:23) 
sözden anlamıyorlarsa ben olsam korkuturdum. Şakaya gelmez bu olay böyle böyle yılan hikayesine dönecek. Böyle düşünüp sokağa çıkan yığınla insan var -iş yerine giden insanları kastetmiyorum tabii-

sözkonusu sadece onlara bulaşması değil onlara size sizlerden başkasına bulaşması
  • paco de lucia  (26.03.20 19:27:01 ~ 19:27:34) 
Arkadaşın babası ölmüş deyin


  • kisa  (26.03.20 19:38:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.