[]

İpad Pro

Merhaba


Almayı düşünüyorum fakat tablet teknolojisi hakkında bilgim yok. Ağırlıklı olarak photoShop kullanacağım. Photoshop içinde ücretli plugin ler de kullanıyorum. Bu tip bir kullanıma uygun mu?

bilgisayar kadar performanslı mi? Youtube cırt bırt için Aipad air kullanıyorum, onun haricinde hep masaüstü bilgisayar kullandım. Tablete uyum sağlayabilir miyim? Değiştirmem gerken kullanım alışkanlıklarım olur mu?

 
Hayır uygun değil. ipados var cihazda, macos değil. Eğer kompakt olması çok önemli ise macbook air alabilirsiniz 10. Nesil i5 işlemcili. Fakat ağırlıklı photoshop kullanılacaksa gerçekten ihtiyacınız olan bir bilgisayar aslında.


  • denizgonen  (26.03.20 19:30:31) 
Photoshopun masaüstünde kullanılan versiyonu ipade geldi artık fark yok. Bence alınabilirr.


  • goodman  (26.03.20 20:11:18) 
İki arkadaşa da teşekkürler ama bir fikir birliği de yok sanırım.


  • x571  (26.03.20 21:09:07) 
Istanbul'daysaniz Apple Store'dan alip deneyin ve begenmezseniz 14 gun icinde kosulsuz sartsiz iade edin. en guzeli bu.


  • yoggi  (26.03.20 21:59:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.