[]

saglik bakani dun artik sonuclari internetten yayinlicaz demisti

neden kimse sormuyor bunu. link nerde?
 
bakanlık sitesinde olacak diyordu. baktım ama göremedim şimdilik öyle bir şey.


  • orijinal nick bulamadim  (26.03.20 18:00:51) 
Dun bunu gazeteciler sordu. Sitemiz olacak yayınlayacağız dedi. Sağlık bakanlığı sitesi ya da Twitter ından anons yapacağı düşünüldü ama henüz açıklanmadı.

Belki teknik bir aksaklık oluşmuştur oluşturulan sitede. Belki herkese açık bir api yapıp öyle paylaşıma açacaklardir.
  • biseysorcaktim  (26.03.20 18:06:31) 
Tubitak'ta yayınlanıyor sanırımİ

covid19.tubitak.gov.tr
  • crown  (26.03.20 18:08:13) 
@crow bu değil.

Dün bakan ölü sayısı, yoğun bakımdaki insan sayısı, iyileşen insan sayısının olduğu ve bunların illere göre dağılımının olacağı bir site olacak demişti ama olmadı. Bir sorun oldu herhalde yakında yayınlarlar.
  • valarmurgulis  (26.03.20 18:31:49) 
  • piotr  (27.03.20 11:16:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.