[]

Korona günlerinde spor

Malum spor salonları kapandı. Dışarı çıkmak da sıkıntılı. Evde yürüme bandı vs. spor aletleri olmayan insanlar olarak spor olayını nasıl hallettiniz?

Hareket etmenin fiziksel, zihinsel ve psikolojik sonuçları hiç iyi olmaz. Hazirana kadar kişinin kendini hareket anlamında pasivize etmesi çok mantıklı değil.


 
leslie sansone la hızlı yürüyüş diye bakabilirsiniz. ben yapmıyorum ama çok duydum.


  • red g  (26.03.20 16:59:10) 
dünyada heme hemen herkesi etkilediği için bu işi prof yapan binlerce kişi youtube,instagrm hesaplarından ekipmansız antreman programı paylaştı paylaşıyor. youtube da home workout yazarsanız kendi imknalarınıza göre. uygun programlara erişebilirisiniz. işin mantığına gelecek olursak; hali hazırda yüksek ağırlıklar elimizde olmadıüından dolayı mekanik yükleme yetersizliğini yüksek set ve failure yakın tekrarlarla kapatmaya çalışıyorum. daha az dinlenme süresiyle tabi.


  • kapti  (26.03.20 17:02:01) 
bu kanal eşliğinde yoga yapıyorum: www.youtube.com
bu kanal eşliğinde de spor: www.youtube.com

  • fragile lady  (26.03.20 19:10:58) 
Yakınlarda park yok mu ? Ben sabah 7de kalkıp koşuyorum. ise hazırlanıp,yol suresini böyle değerlendiriyorum. Park yoksa da caddede,sokakta koşun tenha vakitlerde.


  • Mcfly  (26.03.20 20:47:15) 
leslie ile gunde min. 2,5 km yuruyorum. haftada 2 gun de 5 km yapiyorum.


  • in vino veritas  (26.03.20 20:51:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.