[]

evde kal sürecinde kendimi geliştirmek

eğitimler bakınıyorum. sizlerin bulduğu ya da yoğunlaştığı uğraşılar neler?
 
of bu benim çok büyük bir derdim ya. zamanımı asla verimli geçiremiyormuşum gibi geliyor. her gün düzenli olarak yoga yapıyorum, haftada 2-3 gün de Youtube'dan videolarla spor yapıyorum. Bunun haricinde yine Youtube'la üniversite sınavına hazırlanıyorum. Adobe'nin programlarını indirdim, Illustrator ve Photoshop'la ilgilenmem gerekiyor ama buna pek vakit ayıramıyorum. Kitap okuyorum, dizi ve film izliyorum.


  • fragile lady  (26.03.20 16:34:13) 
aşağıdaki gibi hayvanseverlerden kitaplar aldım onları okuyorum. hem de sokak hayvanlarına destek olmuş oluyorum.
www.instagram.com
www.instagram.com
  • surprise  (26.03.20 18:40:56 ~ 18:41:16) 
Ben eskiden bu tarz zamanlarda bir şeyler yazar ve ekrandan olabildiğince uzak kalarak kitap okurdum. Gerçekten dingin ve huzurlu hissediyordum. Şuan işle iştigal ettiğim için kendimi geliştirmek için bir şey yapamıyorum maalesef. Ama telefon ve bilgisayardan kopmak en büyük hedefim şu süreçte.


  • biseysorcaktim  (26.03.20 19:17:49) 
aynı şeyleri diyorum ben bu tip duyurulara.
programlama öğrenmek zevkli, ben R ile uğraşıyorum.
Kalimba diye bir çalgıyı öğrenmeye çalışıyorum.

instagram'dan millete sarıyorum, kötü
  • passion rules the game  (26.03.20 20:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.