[]

Dün buzluğa atılan tavuğun hepsinş öıkarıp pişirsek

Dilim dilim koymuştuk ama şimdi ayrılmıyorlar birbirinden hepsini çözdürüp pişirsek o şekilde dolaba koysak ne kadar durur.
 
tavuk ve donmus olması nedeniyle en fazla bir gun diye düşünüyorum


  • bordeaux  (26.03.20 16:03:58) 
Iyice pistikten sonra baska bir zaman isitip yemek uzere yine buzluga koyabilirsiniz.

Cozuldukten sonra tekrar dondurmama kurali cig besinler icin o da uzerinde bakteri ureyebileceginden dolayi.
  • Sahikaa  (26.03.20 16:09:03) 
Hepsini pişirip buzdolabına koyarsanız, arada hiç buzdolabından çıkarmamak koşuluyla belki iki gün. Ertesi gün bitirseniz daha iyi tabii.
Piştikten sonra tekrar dondurabilirsiniz +1

  • kobuzchu kiz  (26.03.20 16:42:46) 
Piştikten sonra 3 gün boyunca "ulan acaba" dedirtmez, yenir. Pişmiş yemek dolapta öyle kolayca bozulsa öğrencilik yıllarımızda çoktan ölürdük.

Pişirip buzluğa da atabilirsin arkadaşların tavsiye ettiği gibi.
  • aynabugusu  (26.03.20 17:24:01) 
Refika’nın önerileri var bu konuda çok faydalı buldum.
youtu.be

  • cliquot  (26.03.20 18:41:03) 
buzdolabı poşeti yırtılır diye düşündük igttik yağlı kağıt koyduk aralarına haliyle dolapta ne yağı kaldı ne kağıdı :/


  • condom kurşunu  (26.03.20 19:13:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.