[]

Steam cahiliyim

Sony nin psn storedaki kazığından sonra steame yönelmek istedim.

Cihazım thinkpad x1 carbon ekran kartı intel normalde bi çok oyunu açmaz

Ancak steamden indirdiğim her oyun yine de çalışır mı yoksa benim pcmin konfigrasyonu yetmeyip parasını verdiğim oyunu oynayamaz mıyım?

Thx

 
oynayamazsın.


  • sutlu nescafe  (26.03.20 15:05:27) 
Ekran kartınızın yeterli olması lazım. Günümüz pclerinde ortak donanım diye bir şey yok. Ama eğer internetiniz 25mbps'den yukarıdaysa geforce now ile stream ederek oynayabilirsiniz. Bence o yolu deneyin. Tabi gene oyun satın almanız gerekir ama ücretsiz oyunları deneyin, hoşunuza giderse alırsınız yani.

Steamde 2 hafta ve 2 saat oyun süresi geçirmediyseniz iade talebi oluşturabiliyorsunuz bu arada.
  • bahoho  (26.03.20 15:05:55) 
oyunların steam mağaza sayfalarında "system requirements" (minimum ve önerilen) bölümü var. almak istediğiniz her oyun için tek tek kontrol edebilirsiniz.


  • ganbatte  (26.03.20 15:37:08) 
Geforce Now +1 ama oynamak istediğiniz oyunun Geforce Now sisteminde ekli olması gerek. Her oyun yok yani. Bir de aylık 5 Euro ödeyerek sahip olduğunuz abonelikler tükendi. Yeni serverlar açılmasını bekleyeceksiniz. Onun dışında 1 saatlik sekanslarla oyun oynamanıza izin veren bedava sürüm var. Ama onda da her bir saatlik sekanstan sonra oyun kapandığı için tekrar açmanız gerekiyor. Bunun için de diğer oyunculardan sıranın size gelmesi için bazen saatlerce beklemeniz gerekiyor. Bu bekleme olayı paralı versiyonda yok.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (26.03.20 16:41:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.