[]

ALES ertelenir mi?

Herkese merhaba.

Yks ve birkaç sınav daha ertelendi fakat ALES 10 Mayıs'ta yapılacak. Büyük ihtimalle az kişi giriyor diye bu sınavı pek sallamiyorlar ama yine de katılım oranı yüksek bir sınav.

Eğer ertelenmezse sınava girsem mi girmesem mi kararsızlığı yaşıyorum. Siz olsanız be yaparsiniz?
Kararsızlık nedenim, Annem ve babam 65 yaşın üzerinde onları düşünüyorum. Ve pek tabii hepinizin anne babası ve tüm sevdiklerini düşünüyorum.

Herkese sağlıklı günler

 
Büyük ihtimalle ertelenecektir o da.


  • fraise  (26.03.20 14:51:02) 
Ertelenir


  • westblack  (26.03.20 15:02:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.