[]

En iyi kombi markası hangisi?

Kullanıp memnun olduğunuz, methini duyduğunuz ya da asla mahallesine uğrama dediğiniz?
 
kombi genel olarak sıkıntısız bir cihazdır. yani 5-10 sene sorun çıkarmaz ondan sonra kalitesi belli olur. bunun da adı yetkili ya da yetkisiz servis ağı ve parça bulunabilmesidir.
alarko, baymak, buderus, viessmann, demirdöküm hatta bosch hepsi iyi markalardır.

  • ozdek  (26.03.20 13:08:26) 
Buderus kullanıyorum. Toplamda bildiğim 6 dairede var, sorun yaşamadık.

Bir kez yazılımda bir güncelleme çıkmış. Servisi kendi geldi randevu alıp güncelledi gitti.
İki kez servis çağırmak zorunda kaldık basit bir şey için, sorunsuz halloldu.
Ama. Ozdek+1 yıllar sonra anlaşılır bu işler.
  • kisa  (26.03.20 13:18:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.