[]

Stok Görsellerin Kullanımı İle İlgili Bir Soru

Merhaba.

Stok görseller satan bir sayfada, bir görsel buldum. Bunu kullanmak istiyorum fakat aynı görseli, daha düşük çözünürlükle başka bir sayfada daha buldum. Düşük çözünürlükte kullanan sayfa, stok görsel sitesine atıfta bulunmuş, bilgi vermiş alt tarafına.

Şimdi ben de bu görseli aynı şekilde daha düşük çözünürlüklü versiyonunu atıf yaparak kullanabilecek miyim?

Teşekkür ederim.

 
evet.


  • brakgn  (26.03.20 13:54:19) 
Hayır. Ticari site değilseniz çok takmazlar ama ticari site ise olmaz. Görseli Google'da aradığınızda lisans seçenekleri ile arayıp lisans özelliklerine bakın.


  • kaset  (27.03.20 02:38:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.