[]

this war of mine tarsi oyun tavsiyesi

özelikle nu oyunu yazdım birincisi çok basit ama hoş bir oynanışa sahip ikincisi şu günlerin psikolojisine uyan bir konusu var. buna benzer tavsiyelerinize acigim "platform: mac yada android tablet"
 
frostpunk var şehir bazlı bir hayatta kalma oyunu


  • freebird5406_2  (26.03.20 12:59:54) 
beholder


  • stationary traveller  (26.03.20 13:02:22) 
Hayatta kalma değil ama Machinarium'u bir deneyin derim. Çok güzel tasarlanmış, tatlı, keyifli bir oyundur. Demosunu machinarium.net adresinden deneyebilirsiniz, tablet versiyonu da bulunmaktadır.


  • burka  (26.03.20 13:06:10 ~ 13:10:53) 
tavsiye edilenler oyunlar dışında ilk aklıma gelen : inside.


  • mimetorg  (26.03.20 14:18:52) 
Deadlight


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (26.03.20 16:50:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.