Zoom (uzaktan eğitim prog) hakkında

İyi günler.
Bu programı kullanırken isteyen katılımcılar diğerlerinin görüntüsü almayı kapatabiliyor mu? Hocamız görüntüsünü paylaşıyor ama interneti kotalı olan katılımcılar görüntü almak istemiyor. Ne yapabiliriz?

Teşekkür ederim şimdiden :)

hide video var. ama kapatmayı bulamadım. bence kimse kamera açmasa daha iyi. bizde öğrenciler kamera açmıyor.

  • jelly bear  (26.03.20 12:12:12)
Hide video nerede acaba? Karşı tarafın videosunu mu size gizliyor?
Bazen tahtadan gösterim gerekiyor. Aslında görüntü lazım yani ama interneti bitecek olan da görüntü almamak istiyor..

  • karabasun  (26.03.20 12:14:22 ~ 12:15:38)
konuşmacı sunum yaparken, görüntüsü küçük ekranda çıkıyor. onun üstünde simge durumuna küçült benzeri bir tuş var.

  • jelly bear  (26.03.20 12:19:42)
teams uygulamasinda yapilabiliyor ancak zoomda gormedim video streamingi kapatma ozelligi

  • tahtakafa  (26.03.20 13:10:49)